Pasiteirauti apie šiuos virtuvės vaizdus!

Pateikite reikiamus duomenys vaizdų išsaugojimui. Vėliau reikės įvesti telefono numerį, kad matyti išsaugotus vaizdus

Vaizdų pavyzdžiai

Virtuvinio stiklo kaina skaičiuojama pagal: stiklo rūšį, vientiso stiklo ilgį, rozečių kiekį ir kitus apdirbimo darbus.


 

Skinali – tai šiuolaikiškas interjero sprendimas leidžiantis patobulinti bet kokią virtuvę. Skinali – tai stiklo plokštės, kurios montuojamos tarp apatinių ir pakabinamų virtuvinių spintelių.

Stiklas virtuvėje vietoj plytelių Pagrindiniai skinali privalumai: Virtuvinės plokštės turi daug pranašumų: Apsaugo virtuvės sieną nuo nešvarumų ir mechaninių pažeidimų; Neleidžia išsivystyti pelėsiui ir grybeliui; Nors šiuos stiklus lengva montuoti, jie yra pakankamai patvarūs; Esant reikalui pažeidusi skinali elementą galima lengvai išmontuoti ir pakeisti nauju; Montavimo paprastumas ir greitumas; Aukštas plokščių patvarumas bei atsparumas; Platus kainų diapazonas; Galimybė greitai pakeisti pažeistą skinali elementą; Didelis spalvų ir vaizdų pasirinkimas, kurie gali būti atspausdinti ant plokščių.

Tačiau, pats svarbiausiais skinali privalumas – tai begalinė spalvų ir vaizdų  gama. Plokščių konstrukcija leidžia padengti paviršių specialia plėvele su, bet kokių pasinrinktu vaizdu/piešiniu. Skinali dėka, Jūs, galite papuošti virtuvės sieną mozaika, paversti ją langu į naktinį Paryžių arba pievą su miško gėlėmis. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos!

Techninės skinali savybės: Virtuviniai stiklai pasižymi dideliu atsparumu ir ilgaamžiškumu. Juos lengva valyti, patikimai apsaugo sieną nuo nešvarumų, pelėsių ir grybelių.Skinali susideda iš kelių elementų, todėl sugadinant vieną fragmentą, nebūtiną išmontuoti visas plokštes. Sugadintą plotą galima lengvai pakeisti nauju, nepažeidžiant bendrą vaizdą.

Skinali – tai originalus bei šiuolaikiškas būdas papuošti virtuvės erdvę tarp apatinių ir pakabinamų virtuvinių spintelių. Jis susideda iš specialių stiklinių plokščių su atspausdintu vaizdu.

Skinali privalumai:

Didžiausias skinali privalumas tai platus atspalvių ir siužetų pasirinkimas. Jūs galite įsigyti griežtus vienspalvius skinali arba parinkti spalvingas plokštes su povandeninio pasaulio, gėlių, miestų peizažų vaizdais. Specialios vaizdo perkėlimo technologijos dėka, skinali turi aukštos kokybės tikslų atvaizdavimą, o vaizdo kokybė beveik niekuo nesiskiria nuo ryškios kokybės nuotraukos. stiklas virtuveje vietoj plyteliu Stiklas virtuveje vietoj plytelių, stiklas virtuveje

Virtuviniai stiklai - stiklo sienelės - Vaizdų pavyzdžiai

+