Pasiteirauti apie šiuos virtuvės vaizdus!

Pateikite reikiamus duomenys vaizdų išsaugojimui. Vėliau reikės įvesti telefono numerį, kad matyti išsaugotus vaizdus

Privatumo politika

Virtuvinio stiklo kaina skaičiuojama pagal: stiklo rūšį, vientiso stiklo ilgį, rozečių kiekį ir kitus apdirbimo darbus.

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. skinali.eu privatumo politika atspindi pagrindinius svetainės lankytojo duomenų rinkimo, kaupimo, tvarkymo principus. Visi šie procesai vykdomi griežtai laikantis Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų.

1.2. Duomenų valdytoju laikomas UAB „Skinalėja“.

1.3. Kiekvienas svetainės lankytojas, naudodamasis el. svetaine, perduodamas duomenis naujienlaiškio registracijai, užsisakydamas UAB „Skinalėja“ paslaugas ar virtuvinius stiklus, patvirtina, kad sutinka su čia pateiktu reglamentu ir pateikia tik teisingą asmeninę informaciją. Susipažinimas su duomenų tvarkymo principais laikoma asmenine kiekvieno svetainės vartotojo atsakomybe.

2. DUOMENŲ TVARKYMAS IR NAUDOJIMO TIKSLAI

2.1. skinali.eu kaupia lankytojų duomenis rinkodaros tikslais, siekdamas užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir paprastą naudojimąsi svetaine.

2.2. Duomenys renkami:

 • kliento registracijos naujienlaiškiui metu (saugomas el. pašto adresas);
 • komandai sprendžiant problemas, susijusias su prekių, paslaugų pateikimu;
 • naudojantis svetainėje pateikiama informacija. Daugiau apie sąsajas su vartotojo patirtimi siūlome skaityti reglamentų skiltyje „Slapukai“;
 • užsakant virtuvinius stiklus.

2.3. Pažymėtina, kad renkami ir kaupiami tik būtinieji duomenys, tiesiogiai susiję su aukščiau išvardytų tikslų įgyvendinimu. Galite pasirinkti neteikti asmeninių duomenų. Taip pat galite reikalauti, kad informacija apie Jūsų asmeninius duomenis būtų pašalinta iš skinali.eu duomenų bazės. Kilus klausimų dėl duomenų tvarkymo taisyklių, prašome susisiekti deividas@skinali.eu arba kontaktų skiltyje nurodytais būdais.

3. DUOMENYS, REIKALINGI VIRTUVINIO STIKLO UŽSAKYMUI

3.1. Siekiant, kad kiekvienas užsakymas vyktu sklandžiai ir nebūtu supainiotas, renkame duomenis duomenys vartotojui atpažinti.

3.2. Aukščiau įvardytu tikslu renkami šie duomenys:

 • Būtinieji pateikti: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, miestas;
 • Nebūtinieji pateikti: pavardė.

3.3. Klientui paliekama galimybė rinktis, ar jo duomenys gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Sprendimas pateikiamas pildant užsakymo formą, teigiamą pasirinkimą pažymint varnele.

3.4. Pažymėtina, kad aukščiau išvardyti duomenys kliento pageidavimu gali būti pašalinti iš duomenų bazės. Tokiu atveju prašome kreiptis el. paštu: deividas@skinali.eu.

4. DUOMENŲ SAUGUMAS

4.1. Interneto svetainės skinali.eu savininkai užtikrina kaupiamų duomenų saugumą. Šiam tikslui pasiekti imamasi patikimų techninių, fizinių, administracinių sprendimų.

4.2. Duomenys saugomi nuo neteisėto:

 • prieigos, peržiūros;
 • keitimo;
 • kopijavimo, platinimo;
 • dingimo, sunaikinimo.

4.3. Tokiais būdais siekiama užtikrinti tik tiesiogiai skinali.eu svetainėje pateikiamų duomenų saugumą. Tam taip pat naudojami IP adresai. Privatumo politika nėra taikoma trečiųjų šalių žiniatinklio svetainėms, pasiekiamoms per nuorodas (pavyzdžiui, reklamuojamoms skinali.eu). Jomis rekomenduojame pasidomėti tų svetainių privatumo politikos skiltyse.

5. SLAPUKAI (ANGL. COOKIES)

5.1. skinali.eu svetainėje vartotojo patirčiai gerinti naudojami slapukai. Tai – nedidelis kiekis specifinės informacijos, išsiunčiamas į svetainės vartotojo kompiuterį ar kitą įrenginį, iš kurio jungiamasi prie svetainės.

5.2. Slapukai naudojami:

 • vartotojui atpažinti;
 • visos svetainės ar jos dalių lankomumo statistikai sudaryti;
 • individualiai aktualiai informacijai atrinkti, pateikti.

5.3. Svetainės lankytojas gali nesutikti su slapukų naudojimo politika. Tokiu atveju galima nutraukti naudojimąsi svetaine, pakeisti interneto naršyklės nustatymus ir / arba ištrinti dalį / visus slapukus iš įrenginio. Ištrynus slapukus, dalis svetainės turinio gali būti nepasiekiama.

6. SVETAINĖS LANKYTOJO TEISĖ KEISTI IR ŠALINTI INFORMACIJĄ

6.1. Norėdamas toliau naudotis galimybe gauti pilnavertes skinali.eu paslaugas, svetainės lankytojas turi pranešti apie asmens duomenų pasikeitimus. Pasikeitus aplinkybėms, galima pateikti reikalavimą nutraukti duomenų (slapukų) siuntimą ir saugojimą (el. pašto, kitos naujienlaiškio ar stiklo užsakymui būtinos informacijos).

6.2. Norint nutraukti duomenų (slapukų) siuntimą, reikalinga išvalyti naršyklės slapukus ir išjungti tolimesnį slapukų siuntimą per naršyklės nustatymus. Iš naujo apsilankius svetainėje, apačioje atsiradusioje juostoje pasirinkite, jog nesutinkate teikti slapukų. Ištrynus slapukus, dalis svetainės turinio gali būti nepasiekiama.

6.3. Norint pašalinti informaciją, kuri buvo pateikta kliento registracijos naujienlaiškiui metu arba užsakant virtuvinį stiklą, reikalinga susisiekti el. paštu deividas@skinali.eu. Duomenų valdytojas  įsipareigoja duomenis pašalinti per vieną mėnesį.

7. SKINALI.EU TEISĖ KEISTI NUOSTATAS

7.1. skinali.eu pasilieka teisę be įspėjimo keisti dalį ar visas privatumo politikos dalis. Apie pasikeitimus gali būti pranešama užsiregistravusiems naujienlaiškiams, pačioje interneto svetainėje. Naudojimasis paslaugomi pasikeitus privatumo nuostatoms laikomas sutikimu.

Virtuviniai stiklai - stiklo sienelės - Privatumo politika

+